+48 44 683-13-81

packing@o2.pl

Strefa klienta

Regulamin składania zamowień

 1. Zamówienia można składać poprzez e-mail lub kontakt telefoniczny po wcześniejszym zaakceptowaniu oferty i produktów naszej firmy.
 2. Właścicielem marki PACKING PARTNER jest firma Łukasz Ościk PACKING PARTNER ul. Brzeźnicka 240, 97-500 Radomsko
 3. Termin realizacji zlecenia uzależniony jest od nakładu i dostępnej w danym czasie mocy przerobowej. Termin ten podlega indywidualnym ustaleniom z kupującym, jednak przy standardowym procesie nie przekracza 18 dni.
 4. Pierwszy zakup zawsze realizowany jest za pomocą przedpłaty zgodnie z fakturą proformą lub pobrania. Aby ustalić termin płatności przy kolejnych zamówienia należy przesłać dokumenty rejestracyjne firmy wpis do ewidencji działalności gospodarczej, KRS, NIP, REGON.
 5. Zamówienia realizowane w kwocie do 1500zł brutto kredytowane są w ciągu 7-14 dni i nie podlegają negocjacji tym terminom. Zamówienia realizowane w kwocie do 800zł zawsze realizowane są w formie gotówkowej.
 6. Przesyłki spedycyjne realizowane są za pomocą firmy DPD:
  • Paczka 1-31,5 kg- 19zł
  • Paczka 1-31,5 kg + pobranie 21,20zł
  • Paleta do 300kg- 120zł
  • Paleta do 600kg- 150zł
  • Podane ceny są cenami netto.
 7. Ceny przesyłek podlegają indywidualnym ustaleniom z kupującym w momencie ofertowania produktów. Zastrzegamy również możliwość zmiany cen w/w przesyłek
 8. Postanowienia końcowe
  Zmiana niniejszego Regulaminu wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności. Każdorazowa zmiana Regulaminu wchodzi w życie z dniem podania zmienionego Regulaminu do wiadomości Użytkowników na stronie Portalu.
Formularz kontaktowy

Zacznijmy współpracę

Skontaktuj się znami poprzez formularz kontaktowy!