+48 44 683-13-81

packing@o2.pl

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem opakowań z tworzyw sztucznych PP, LDPE, PCV szytych i zgrzewanych. Początki naszej firmy sięgają 2005roku wtedy powstała wizja stworzenia unikalnej i innowacyjnej firmy, która będzie produkowała opakowania spersonalizowane pod klienta. Firma Partnerska co podkreślamy w jej nazwie. Wieloletnie analizowanie rynku opakowań i potrzeb naszych klientów sprawiła, że staliśmy się jednym z wiodących producentów tego typu opakowań na rynku krajowym a nawet zagranicznym. Nasza wieloletnia znajomość w branży i doświadczenie doprowadziła nas do momentu gdzie kluczową rolę odgrywa zautomatyzowany system produkcji co znacznie przyspiesza proces realizacji zleceń. Nasze produkty pośrednio trafiają m.in. do sieci handlowych JYSK, AUCHAN, REAL, BIEDRONKA, SALONÓW MEBLOWYCH i wielu innych.

Skontaktuj się

Chcesz skorzystać z naszych usług?
Skontaktuj się z nami!

packing partner

Nasza firma

W naszej firmie klienci są obsługiwani w sposób profesjonalny i partnerski. Z naszej siedziby w Radomsku jesteśmy w stanie dotrzeć z dostawą od zakończenia realizacji zamówienia w 24h do dowolnego miejsca w Polsce a w dwa-trzy dni na terenie całej Europy. Od 2012 eksportujemy nasze produkty do wielu krajów wspólnoty m.in. Litwy, Łotwy, Słowacji, Niemiec. Szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie naszych klientów dlatego pomagamy wybrać jak najlepsze opakowanie dla Państwa produktu.

włókniny polipropylenowe packing

Nasza idea

Naszą ideą jest zaprojektowanie dla klienta opakowania szytego na miarę o atrakcyjnym wyglądzie, perfekcyjnej jakości i w przystępnej cenie. Jesteśmy świadomi, że tylko świetnie wyeksponowany produkt w naszym opakowaniu daje obopólne korzyści. Staramy się sprostać każdym wyzwaniom a doświadczenie w branży nam w tym pomaga. Naszą dewizą jest kreatywność i innowacyjność w tworzeniu produktów.

Formularz kontaktowy

Zacznijmy współpracę

Skontaktuj się znami poprzez formularz kontaktowy!