+48 44 683-13-81

packing@o2.pl

Opakowania szyte

Opakowania szyte

Wykonujemy opakowania szyte z folii PP, LDPE, PCV oraz włóknin PP. To dzięki połączeniu tych materiałów nasze opakowania stają się wyjątkowe pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Przygotujemy każdy wymiar opakowania w dowolnej konfiguracji. Zapraszamy do złożenia zapytania, oraz zapoznania się z procesem realizacji.

Sprawdź naszą ofertę opakowań oraz dodatków!

  • Opakowania szyte
  • Opakowania zgrzewane
  • Pokrowce odzieżowe
Opakowania zgrzewane

Opakowania zgrzewane

Nasza oferta to również worki zgrzewane z folii LDPE i PP. W sprzedaży posiadamy opakowania z oryginalnej folii LDPE jak i regranulatu. Wykonamy dowolny wymiar worka ze zgrzewem dennym z zakładkami oraz opakowania z paskiem z klejem ze zgrzewem bocznym. Do opakowań możemy dołączyć uchwyty zatrzaskowe jak również wieszaki.

Uchwyty, wieszaki i dodatki

Uchwyty, wieszaki i dodatki

Do produkcji opakowań stosujemy różnego rodzaju uchwyty, rączki, sznurki itp. Są to wszelakie detale plastikowe z odpowiednimi dodatkami np. oczkami kaletniczymi lub sznurkami. Zastosowanie naszych rozwiązań ułatwia system logistyczny gotowych wyrobów a także ekspozycyjny. Oferujemy również taśmy suwakowe 3# zwykłe i kordlowe oraz 5#. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem dodatków.

Sprawdź pełną ofertę i pobierz katalog

Pokrowiec na ubrania

Pokrowiec na ubrania

Wraz z rozwojem firmy, obserwacją rynku i zapotrzebowaniem klientów stworzyliśmy markę „COVER exlcusive” są to nowoczesne pokrowce na ubrania z włókniny PP (nonwoven) w różnych kolorach i gramaturze 80g/m2. Materiał ten ma doskonałe właściwości, ponieważ izoluje odzież od czynników zewnętrznych wody, kurzu itp. jednocześnie spełniając tak ważną funkcję jaką jest oddychanie produktów znajdujących się wewnątrz. Dodatkowym atutem stosowania pokrowców jest nadruk, gdyż jest to świetny nośnik reklamy.

Materiały opakowaniowe

Materiały opakowaniowe

W sprzedaży posiadamy:

  • folię stretch
  • taśmę pakową kleje hot- melt, kauczuk, akryl
Sitodruk

Sitodruk

Oferujemy nadruk metodą sitodruku w różnej kolorystyce. Realizujemy zamówienia nadruku na naszych opakowaniach jak również na materiałach powierzonych. Stosujemy farby ekologiczne wodne, plastizolowe i rozpuszczalnikowe. Materiały na jakich drukujemy to głównie włóknina PP, folia PCV, oraz bawełna. Gwarantujemy solidność realizacji usług i fachowe doradztwo.

Cięcie maszynowe

Cięcie maszynowe

Naszym klientom oferujemy również cięcie wzdłużne i poprzeczne materiałów takich jak folia lub włóknina Cięcie odbywa się na nowoczesnych maszynach z bardzo dobrą kalibracją wymiarów. Możemy konfekcjonować folie i włókniny na gotowe formatki.

Formularz kontaktowy

Zacznijmy współpracę

Skontaktuj się znami poprzez formularz kontaktowy!